Olof Jernberg oljemålning
2012-04-29
131854
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JERNBERG, Olof (1855-1935): Kustlandskap, signerad och daterad Olof Jernberg 1880, olja på pannå, 26x34,5 cm