Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BENES, Barton Lidice (född 1942): "One Dollar", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1985, objekt/collage, 20x26 cm
Zustandsbeschreibung
131830
2012-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner