Vaser Wallander
2012-04-28
131757
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 2 st., signerade Dessin Wallander Rörstrand 1900-talets början, flintgods, dekor av påfåglar i blått och grönt mot gul fond, nederdelen vit, höjd 26 cm
Glasyrsprickor