Tekoppar bojan Kina
2012-04-30
131751
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKOPPAR, 2 st, BOJAN, porslin, Kina, 1700- resp 1800-tal, dekor i emaljfärger
Smärre nagg