Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2012-04-28
131739
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad Reuterswärd, 30/200, färglitografi, 52,5x54,5 cm