Lars Boethius oljemålning
2012-04-28
131734
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Strandmiljö, signerad Lars Boethius, olja på pannå, 33x41 cm