Ivar Morsing oljemålning
2012-04-28
131729
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): Fruktskål, signerad och daterad I Morsing -48, olja på pannå, 26x33 cm