Elfimov oljemålning
2012-04-28
131602
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELFIMOV, Alexandr (1921): Motiv från Arkhangelsk, olja på pannå, signerad och daterad a tergo, ettikettmärkt, 40x50 cm