Nils Möllerberg brons
Klubbat för:
18 500 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
MÖLLERBERG, Nils (1892-1954): Judith och Holofernes huvud, signerad och daterad N Möllenberg Paris 1925, brons, gjutarstämpel A pettersson, höjd 45 cm.
Kuntoraportti
131524
Päivämäärä:
2012-04-30