Lena Linderholm akvarell
2012-04-27
131494
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena (född 1947): Fruktstilleben, signerad Lena Linderholm, akvarell, 56x76 cm