Figurscener Kina
2012-04-26
131436
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, figurscener, 4 st, akvarell på rispapper, diameter 18,5 cm
Skador