Färglitografi av Peter Dahl
2012-04-26
131403
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dryckesmotiv, signerad och daterad Peter Dahl -78, färglitografi, 42x55 cm