Ljuskrona
2012-04-26
131399
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, med prismor, för 8 ljus, 1800-talets första hälft, höjd 90 cm
Skador