Signe Barth oljemålning
2012-04-26
131390
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BARTH, Signe (Uddevalla 1895-1982): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Signe Barth -36, olja på duk, 45x59 cm