Stekfat Kina
2012-04-25
131359
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, 2 st + 1 par, 1700-tal, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, varierande mått, paret 21x28 cm
Singelfaten med skador