Oljemålning tidigt 1900-tal
2012-04-25
131272
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, figurer i landskap, monogramsignerad 1910, olja på duk, 67x85 cm
reva, skador