Oljemålning Baixas
2012-04-25
131256
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BAIXAS, J (1900-tal): Kustvy med båtar och figurer, signerad J. Baixas 67, olja på duk, 64x80 cm