Oljemålning från Ungern
2012-04-25
131243
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKÜCH, Gustav (Ungern 1900-tal): Stilleben med musikinstrument och noter, signerad Taküch, olja på duk, 50x61 cm