Flintlåsgevär
2012-04-24
131144
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FLINTLÅSGEVÄR, brittiskt, 1760-tal, pipa med kontrollstämplar, helstock med mässingsbeslag, längd 138 cm