Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGH, Anders (född 1939): Komposition med fågel, signerad Anders Bergh, 86/170, färglitografi, 78x55 cm
131092
2012-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här