Brosch i guld
2012-04-23
131023
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCH, guld, bekransad med olikfärgade glasstenar, mittsektion med motiv av ett par, 1800-tal, total vikt ca 5,5 g
En sten saknas, baktill med lagningar