Tenhagen olja
2012-04-23
130874
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TENHAGEN, J, (1880-1920), Fiskekutter, signerad, olja på pannå, 33x38 cm