Harry Holmqvist oljemålning
2012-04-23
130865
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HOLMQVIST, Harry (1900-tal): Insjömotiv med segelbåt, signerad, olja på pannå, 10x17 cm