Ellen Jolin akvarell
2012-04-23
130842
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOLIN, Ellen (1854-1939): Motiv från Venedig, monogramsignerad och daterad EJ 1893, akvarell, 25x16 cm