Einar Jolin färglitografi
2012-04-22
130724
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Karlberg med fasaner, signerad Jolin, 171/360, färglitografi, 45x54,5 cm