Axel Olson färglitografi
2012-04-22
130721
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, 163/260, färglitografi, 28x64 cm