Kjell Leander Engström oljemålning
2012-04-22
130678
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): Kesudalen med Ljungan och Kläppen, signerad a tergo Kjell, olja på pannå, 56x76 cm