Soffbord Törneman
2012-04-21
130645
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, emaljskivan signerad P Törneman, höjd 52, 140x68 cm