Lennart Jirlow färglitografi
2012-04-21
130627
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Växthuset, signerad L. Jirlow 144/285, färglitografi, 41x27 cm