Esther Kjerner oljemålning
2012-04-21
130621
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): Allé, olja på pannå, signerad och daterad 1941, 35x29 cm