Lars Pirak färglitografi
2012-04-21
130612
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): "Jokkmokks marknad", signerad Lars Pirak, 197/320, 29x73 cm