Ivan Constantin oljemålning
2012-04-21
130453
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CONSTANTIN, Ivan (född 1895-?): Flicka på sommaräng, signerad och daterad 1915, olja på duk, 51x60 cm