Erika Lagerbielke Orrefors
2012-04-19
130436
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VAS, Erika Lagerbielke, Orrefors, märkt Orrefors 9559-61, signerad och daterad 2001, höjd 13 cm