Erika Lagerbielke
2012-04-19
130434
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VAS, Erika Lagerbielke, Orrefors, märkt Orrefors 9593-6, signerad och daterad 2002, höjd 13 cm