Brosch i platina diamanter
2012-04-21
130429
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
BROSCH, platina, 1900-talets första del, genombruten dekor, diamanter med äldre slipning, totalt ca 3,00 ct, vikt ca 9 g
Ett hörn med skada/lagning