Jan Pospisil oljemålning
2012-04-28
130365
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Kustmotiv med havsörnar, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 99x149 cm