Oljemålning komposition i rött
2012-04-21
130356
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, otydligt signerad, olja på duk, 100x100 cm