Oljemålning porträtt Polen
2012-04-21
130330
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MRARZKINSKI, A (1900-talets början): Mansporträtt, signerad A. Mrarzkinski, Krakow 1905, olja på duk, 62x52 cm