Flintlåspistoler
2012-04-24
130321
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, 1700-tal, längd 39 cm
Skador, omarbetade, lagningar