Peter Frie färglitografi
2012-04-20
130284
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FRIE, Peter (född 1947): "Strån", signerad och daterad Peter Frie, 11/170, färglitografi, 60x68 cm