Yrjö Edelmann färglitografi
2012-04-20
130243
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad färglitografi, 21/150, 46x56 cm