Rembrandt etsning
2012-04-20
130235
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
REMBRANDT (1606-1669): Beggar with a Wooden Leg, 1630, etsning, 11,4 x 6,5 cm, bladstorlek 11,7x7 cm
LITTERATUR: Bartsch 179, Björklund and Barnard 30-4
Gulnad, fläckar, smärre skador