Jukka Vänttinen mezzotint
2012-04-20
130226
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): Skymning, 1991, signerad och numrerad J. Vänttinen 39/100, mezzotint, 11,5x16 cm, oramad