Oljemålning mansporträtt
2012-04-15
130177
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal), Mansporträtt, bär signatur, olja på pannå, 29x23 cm