R Ljunggren färglitografi
2012-04-15
130129
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920-): stadsmotiv - Trosa, signerad R. Ljunggren 294/360, färglitografi, 28,5x44,5 cm