Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2012-04-15
130093
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition signerad Ulrica HV, färglitografi, HC XII/XX, 42x30 cm