Mary Corita Kent färgserigrafi
2012-04-14
130079
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KENT, Mary Corita (1918-1986): "This Beginning of Miracles", signerad och daterad -53, bildyta 39x49 cm