Anders Zorn etsning Gitarrspelerska
2012-04-14
130037
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): "Gitarrspelerska", 1900, signerad Zorn, etsning, 23,8x15,9 cm, Hjert & Hjert 233