Peter Dahl färglitografi
2012-04-13
129928
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Utsikt över Tomteboda, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi