Edvin Ollers oljemålning
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
OLLERS, Edvin (1888-1959): S:t Antonio vid Fiesole, signerad och daterad E O 1913, olja på duk uppklistrad på pannå, 28x38 cm
Kuntoraportti
129882
Päivämäärä:
2012-04-13